DOVOLENÁ LÉTO 2024

LETNÍ DOVOLENÁ: 4.-12.7.2024; 12.-23.8.2024  ZAJISTĚTE SI VČAS DOSTATEČNÉ MNOŽSTVÍ LÉKŮ!!! AKUTNÍ PŘÍPADY (nejedná se!!! o potvrzení, výpisy, posudky, řidičáky, dlouhodobé potíže, konzultace!!!, aj.)  MUDr. Chrenko ve své ordinaci dle svých ordinačních hodin. Nutno se předem osobně nebo telefonicky objednat!! Přejeme klidné a pohodové léto!

Čti více

TELEFONICKÝ SYSTÉM!!!

Od 2.11.2021 v provozu nový telefonický systém, po zavolání vyčkejte na pokyny. Možno zvolit z více variant. V rámci telefonické vytíženosti naší ordinace jsme zprovoznily nový telefonický systém, aby bylo možno s ordinací snadněji komunikovat. NA VYŠETŘENÍ JE NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT, OSOBNĚ NEBO  TELEFONICKY. NUTNO VYČKAT NA SPOJENÍ DO ORDINACE!!!! ZANECHÁNÍM VZKAZU SE NELZE…

Čti více

OČKOVÁNÍ PROTI KLÍŠTOVÉ MENINGOENCEFALITIDĚ (ZÁNĚTU MOZKOVÝCH BLAN) BEZPLATNĚ PACIENTI OD 50 LET!!

Od 1.1.2022 je plně hrazeno očkování vakcínou FSME, proti klíšťové meningoencefalitidě ( zánětu mozkových blan) způsobenému klíštětem, všem pacientům starším 50 let. Dále očkujeme pacienty starší 65 let bezplatně na úhradu pojišťovny proti pneumokokovému zápalu plic vakcínou Prevenar 13. Je možno se nechat naočkovat v naší ordinaci nutno se předem domluvit.

Čti více